.
  • Hakkımızda

 

         Kalite Tesadüf değildir...

        SAYTEKS olarak Türkiye'nin yeni yükselen Giyim Aksesuar markası haline geldik, Giyim markası olan birçok markaya Aksesuar Toptan papyon ve Kravat  tedarikini, Kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan firmamız bugün ulusal ve uluslar arası Toptan papyon Kravat Aksesuar sektöründe söz sahibi olmuş ve moda dalgaları oluşturan bir firma haline gelmiştir. Markamız Türkiye'de tasarlanarak üretilmekte olup , ürünlerimiz tasarım aşamasından dikim aşamasına kadar titizlikle incelenmekte ve sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.Papyon, Kravat, Fular Tasarımlarımız,  farklı hedef kitlelerine hitap etmekte, ayrıca kişiye özel stil taleplerini memnuniyetle karşılayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Vizyonumuz: Kendi Kategorisinde; Lider olmak İnsan, teknoloji, değişim ve planlamayı esas almak Geleceği yönetmek, gelecekte rekabet edebilmeyi başarmak, yenilikçi olmak, yenilikleri takip etmek, güçlü bir marka yaratmak.

Misyonumuz: Müşteri odalılık anlayışını tedarik aşamasından müşteriye sunum aşamasına kadar egemen kılmak.Termin fiyat kalite gibi müşteri beklentilerini ilk defasında, her defasında sıfır hata ile karşılamak. Yönetim, insan, gelişim ve problem çözme konularında toplum kalite düşüncesini esas almak. En kaliteli ürünü en ekonomik biçimde müşterisine sunmaktır.

Vazgeçilmez Temel İlkelerimiz:
Kaliteden ve dürüstlükten asla ödün vermemek.
Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek.
Teknolojik yeniliklere açık olmak ve bunu müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentileri doğrultusunda olumlu kullanmak.
Daha az enerji tüketen ürünler sunmak. Statik olmamak.
Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermek

 

SAYIN Tekstil .


yukarı git