.
  • Örme Kravat

 

 Lütfen Dikkatle Okuyunuz; 

  Ürün Satın Almak için, Alacağınız ürünlerin toplam adetini belirleyin sonra Alttaki Satın Almak için tıklayın..Banka bilgilerimiz açılan sayfada mevcuttur ödeme yapmadan önce bize fiyat sorun  whatsappdan 0532 2306639  ödeme dekontunu ve Kargo bilgilerinizi gönderin   (Ad soyad Adres Cep) istediğiniz renk ve ürün kodlarını belirtmeyi unutmayınız.

         

                                         

 

 

 

 

Örme  kravat modellerimizi her renkte ve desenli Logolu imalatımız mevcuttur. En az Alım 120 adettir daha az satışımız mevcut değildir.

Örme Kravat Ürünler bölümünden inceleyip seçebilirsiniz. İş yaşamında ya da özel günlerde daha iyi görünmek için erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı akp kravat. Küçük bir kumaş parçası gibi görünse de erkek giyiminde şıklığın en önemli tamamlayıcı unsurlarından biridir. İş yaşamında yapacağımız özel kişilerle olan toplantılarda saygı adına kravat takmak bir adet haline gelmiştir. Birçok desen ve renkte olan kravatları kıyafetlerimizle uydurarak takmak bambaşka bir hava katmaktadır.
Özellikle takım elbiselerle sıkça kullanılan Örme Kravat desenleri uygun  fiyatlarıyla almak mümkün. İndirimli kravatları birçok mağazalarda bulabiliriz. Kravat alırken dikkat edilecek önemli konulardan biri de renk seçimidir. Takım elbiselerle daha şık olmak iş yaşamında ya da özel yaşamda daha havalı olmak için doğru kravat çok önemli.
örme ve dokuma kravat desenleri ve kravat renkleri çeşitlerimiz yakında eklenecektir, lütfen toptan kravat fiyat ve adet bilgileri için müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşün.

Örme kravat her renkte ve desende imalatımız mevcuttur. 

 

yukarı git