Deri Olan Papyonlar deri olan papyonlar tek papyon deri erkek fular ekose. Deri Olan Papyonlar kravat orjinal papyon tek kravat ipek. Deri Desenli Papyon kravat poplin kravat moda papyon parlak. Kravat kravat uygun Deri Papyon poplin deri desenli papyon karma. Papyon Deri deri desenli papyon dupont papyon karma fular erkek. Papyon Deri.
  • Deri Papyon

 

 

 

          Deri Papyon modellerimizi sorunuz lütfen. Tümü özel çalışmalardır. Elimizde bulunan deri kumaş durumuna göre imalat yapmaktayız.

Sayın Papyon ve Kravatçılık olarak sizlere hizmet vermekten mutluyuz. Ürünlerimiz bölümünü inceleyin aradığınız model ve renk yoksa orada olmasada mağazamızda ve imalatımızda vardır irtibata geçerseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

El yapımıdır,Sınırlı sayıda üretim yapılmaktadır.  Lütfen isteklerinizi detaylı olarak bildirin veya mail atın sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Deri papyon hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumaşını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

Deri papyon kullanım alanları çok geniştir üzerinizdeki Takım ve elbisenize uygun modeli seçin sizlere, ne kadar şıklık katacak görmek isterseniz deneyin üzerinizde görün derim .Deri papyonu her kumaşta ve modelde sizlere imal edip sunmaktayız .

Toptan papyon ve kravat olarak sayısız model ürünlerimizle uzun yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. İmalattan son kullanıcı müşterilerimize kadar  toptan ve parakende olarak tüm modellerimizle hizmetinizdeyiz.Siz isteyin biz imal edelim sizlerin ayağına getirelim.

 


yukarı git