Deri Desenli Papyon deri desenli papyon saten papyon açık papyon deri karma. Papyon deri desenli papyon kot deri olan papyonlar ekoseli deri desenli papyon uygun. Deri Olan Papyonlar papyon deri bayan papyon deri renkli deri olan papyonlar saten. Deri Desenli Papyon papyon deri uzun papyon bayan fular ucuz. Kravat Deri Papyon mat deri olan papyonlar ucuz deri desenli papyon kaliteli. Fular.
  • Deri Papyon

 

 

 

          Deri Papyon modellerimizi sorunuz lütfen. Tümü özel çalışmalardır. Elimizde bulunan deri kumaş durumuna göre imalat yapmaktayız.

Sayın Papyon ve Kravatçılık olarak sizlere hizmet vermekten mutluyuz. Ürünlerimiz bölümünü inceleyin aradığınız model ve renk yoksa orada olmasada mağazamızda ve imalatımızda vardır irtibata geçerseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

El yapımıdır,Sınırlı sayıda üretim yapılmaktadır.  Lütfen isteklerinizi detaylı olarak bildirin veya mail atın sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Deri papyon hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumaşını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

Deri papyon kullanım alanları çok geniştir üzerinizdeki Takım ve elbisenize uygun modeli seçin sizlere, ne kadar şıklık katacak görmek isterseniz deneyin üzerinizde görün derim .Deri papyonu her kumaşta ve modelde sizlere imal edip sunmaktayız .

Toptan papyon ve kravat olarak sayısız model ürünlerimizle uzun yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. İmalattan son kullanıcı müşterilerimize kadar  toptan ve parakende olarak tüm modellerimizle hizmetinizdeyiz.Siz isteyin biz imal edelim sizlerin ayağına getirelim.

 


yukarı git