Taşlı Papyonlar Taşlı papyon model ekose Taş papyon 2021 kesme Taşlı papyon ucuz şekil Taşlı papyon çocuk Taşlı papyon modelleri cicekli. Papyon Taşlı papyon model bebek Taşlı papyon uygun papyon taşlı damat kravat kiz Taş papyon puanli. Taşlı Papyon Modelleri kravat bebek Taşlı papyon modelleri polis Tasli papyon polis Taşlı desenli papyon kiz papyon cizgili. Kesme Taşlı Papyon şekil Taşlı papyon cizgili papyon uygun papyon taşlı kaliteli papyon cicekli Taş papyon cizgili. Papyon.
  • Taşlı papyon

 

 Lütfen Dikkatle Okuyunuz; 

  Ürün Satın Almak için, Alacağınız ürünlerin toplam adetini belirleyin sonra Alttaki Satın Almak için tıklayın..Banka bilgilerimiz açılan sayfada mevcuttur ödeme yapmadan önce bize fiyat sorun  whatsappdan 0532 2306639  ödeme dekontunu ve Kargo bilgilerinizi gönderin   (Ad soyad Adres Cep) istediğiniz renk ve ürün kodlarını belirtmeyi unutmayınız.

         

                                         

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Taşlı papyon hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumasını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

Taşlı papyon kullanım alanları çok geniştir üzerinizdeki Takım ve elbisenize uygun modeli seçin sizlere, ne kadar şıklık katacak görmek isterseniz deneyin üzerinizde görün derim .Ayarlanabilir papyonu her kumaşta ve modelde sizlere imal edip sunmaktayız .

Taşlı papyon ve kravat olarak sayısız model ürünlerimizle uzun yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. İmalattan son kullanıcı müşterilerimize kadar  toptan ve parakende olarak tüm modellerimizle hizmetinizdeyiz.Siz isteyin biz imal edelim sizlerin ayağına getirelim.

 

 


yukarı git