Muş Gaziantep kadife van siyah Düzce lacivert ankara ekose Erzurum keten. Adıyaman Erzurum keten bandırma mor konya mavi bandırma çizgili van kot. Erzincan gabardin muş kadife Erzurum kot sakarya mavi trabzon çizgili. Gaziantep kars çizgili rize beyaz ağrı bej bandırma ekose bursa çizgili. Bandırma.
  • çocuk Aski

 

 

Estetiğin zarafetle  buluştuğu yerdesiniz. Yeni kreasyon ürünlerimize ve daha fazlasına ulaşmak için aşağıdaki Linke tıklayınız. 

Shopier.com/sayteks

               

 

 

 

 

DARK BLUE  bir Sayteks Markasıdır.

 

Her renk ve desende Kumaş Çocuk Askı , Çocuk ve yetişkin kumaş pantolon Askı mevcuttur. Renk ve deseni Sorunuz lütfen sol yandaki asistana not bırakın değerlendirilecektir.

Her tür pantolon askı çocuk askı , büyük askı mevcuttur. Sorunuz.SAYTEKS  Kumaş pantolon askısı ve papyon setlerimiz, Arkadan ayarlanabilir, desenli ve desensiz düz renklidir. Metal kilitli,Papyonlarımız  Arkası lastiklidir. Parakende satış için tıklayınız. https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=sayteks&sid=cGNWbDdMandnTnBTWjhUdTBfLTE=  kredi kartıyla alışveriş bu sayfamızdan yapabilirsiniz.

 

 

Cep telefonu veya tabletten ,whatsappdan direk mesaj yazmak isterseniz Linke tıklayınız..  Almak istediğiniz ürünü ve adeti belirterek iletişime geçebilirsiniz.

https://api.whatsapp.com/send?phone=905322306639   < ||||| Yandaki yazıya tıklayınız.

 Lütfen Dikkatle Okuyunuz; 

  Ürün Satın Almak için, Alacağınız ürünlerin toplam adetini belirleyin sonra Alttaki Satın Almak için tıklayın..Banka bilgilerimiz açılan sayfada mevcuttur ödeme yapmadan önce fiyat sorun bize whatsappdan 0532 2306639  ödeme dekontunu ve Kargo bilgilerinizi gönderin ( Ad soyad Adres Cep) istediğiniz renk ve ürün kodlarını belirtmeyi unutmayınız.

 

DARK BLUE  bir Sayteks Markasıdır.

         

                                         


yukarı git