Düzce tokat çizgili Erzincan penye konya beyaz Gaziantep pembe trabzon gabardin. Ordu trabzon gabardin bursa bej ankara bordo bursa Erzincan puanli. Rize sakarya mor Düzce çizgili trabzon puanli istanbul bordo adıyaman Saten. Ağrı van Saten mardin kadife izmir siyah bursa pembe muş gabardin. Bursa.
  • çocuk Aski

 

 

Estetiğin zarafetle  buluştuğu yerdesiniz. Yeni kreasyon ürünlerimize ve daha fazlasına ulaşmak için aşağıdaki Linke tıklayınız. 

Shopier.com/sayteks

               

 

 

 

 

DARK BLUE  bir Sayteks Markasıdır.

 

Her renk ve desende Kumaş Çocuk Askı , Çocuk ve yetişkin kumaş pantolon Askı mevcuttur. Renk ve deseni Sorunuz lütfen sol yandaki asistana not bırakın değerlendirilecektir.

Her tür pantolon askı çocuk askı , büyük askı mevcuttur. Sorunuz.SAYTEKS  Kumaş pantolon askısı ve papyon setlerimiz, Arkadan ayarlanabilir, desenli ve desensiz düz renklidir. Metal kilitli,Papyonlarımız  Arkası lastiklidir. Parakende satış için tıklayınız. https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=sayteks&sid=cGNWbDdMandnTnBTWjhUdTBfLTE=  kredi kartıyla alışveriş bu sayfamızdan yapabilirsiniz.

 

 

Cep telefonu veya tabletten ,whatsappdan direk mesaj yazmak isterseniz Linke tıklayınız..  Almak istediğiniz ürünü ve adeti belirterek iletişime geçebilirsiniz.

https://api.whatsapp.com/send?phone=905322306639   < ||||| Yandaki yazıya tıklayınız.

 Lütfen Dikkatle Okuyunuz; 

  Ürün Satın Almak için, Alacağınız ürünlerin toplam adetini belirleyin sonra Alttaki Satın Almak için tıklayın..Banka bilgilerimiz açılan sayfada mevcuttur ödeme yapmadan önce fiyat sorun bize whatsappdan 0532 2306639  ödeme dekontunu ve Kargo bilgilerinizi gönderin ( Ad soyad Adres Cep) istediğiniz renk ve ürün kodlarını belirtmeyi unutmayınız.

 

DARK BLUE  bir Sayteks Markasıdır.

         

                                         


yukarı git