Erkek Fular bayan fular yeni bebek flar az fular bayan erkek. Şifon Fular fular çocuk istanbul erkek flar van Fular rize. Bayan Flar fular erkek lacivert fular erkek adana erkek flar yeni. Fular fular çocuk bebek bebek flar lacivert çocuk fular ordu. Fular çocuk fular yeşil erkek flar ordu bayan fular izmir . Bayan Fular.
  • Fular

   Fularlarımızın kenarlarını artık Overlokla yapmıyoruz çekme yapıyor büzüşüyordu. Yeni sistem tırtıklı kesimle kenarları çıkartıyoruz hem şık hemde büzüşmeyen çözümlerle hizmetinizdeyiz. Fular kenarlarını satende ipliklenmeden şifonda dağılmadan toplamadan tırtıklı kesimle üretim yapıyoruz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lütfen Dikkatle Okuyunuz; 

  Ürün Satın Almak için, Alacağınız ürünlerin toplam adetini belirleyin sonra Alttaki Satın Almak için tıklayın..Banka bilgilerimiz açılan sayfada mevcuttur ödeme yapmadan önce bize fiyat sorun  whatsappdan 0532 2306639  ödeme dekontunu ve Kargo bilgilerinizi gönderin ( Ad soyad Adres Cep) istediğiniz renk ve ürün kodlarını belirtmeyi unutmayınız.

         

                                         

 

 

 

Sayın Papyon ve Kravatçılık olarak sizlere hizmet vermekten mutluyuz, Ürünlerimiz bölümünü inceleyin aradığınız model ve renk internet sitemizde olmasada mağazamızda ve imalatımızda vardır irtibata geçerseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

Kaliteli kumaşlardan imal ettiğimiz fular Toptan ve  parekende fiyatlarımız Mevcuttur. alacağınız adet sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Sitedeki fiyatlar adet birim fiyatlarımızdır. Lütfen irtibat kurup veya Mail atarak güncel fiyat bilgimizi isteyiniz. imalattan satış yapmaktayız
Papyon hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumasını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

 fular kullanım alanları çok geniştir üzerinizdeki Takım ve elbisenize uygun modeli seçin sizlere, ne kadar şıklık katacak görmek isterseniz deneyin üzerinizde görün derim Papyonu her kumaşta ve modelde sizlere imal edip sunmaktayız .

fular  kravat'da sayısız model ürünlerimizle uzun yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. İmalattan son kullanıcı müşterilerimize kadar toptan ve parakende olarak tüm modellerimizle hizmetinizdeyiz.Siz isteyin biz imal edelim sizlerin ayağına getirelim.

papyon hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumasını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

 

 

SAYIN Papyon ve Kravatçılık.

Resul SAYIN / 0532 230 66 39

resul@toptanpapyon.com

 

yukarı git