Krıstal Saten Kıravat saten kristal kravat imalat krıstal saten kıravat rize saten kristal kravat marka. Kristal Saten Kravat saten kristal kravat bayan saten kristal kravat kahve saten kristal kravat imalattan. Saten Kristal Kravat saten kristal kravat saten saten kristal kravat siyah saten kristal kravat imalat. Saten Kristal Kravat saten kristal kravat 2017 krıstal saten kıravat saten saten kristal kravat mavi. Kristal Saten Kravat saten kristal kravat fiyatları saten kristal kravat mavi krıstal saten kıravat pembe. Kristal Saten Kravat.

 

 

 

 

 

 

 

Kaliteli kumaşlardan imal ettiğimiz Kristal saten kravat Toptan ve  parekende fiyatlarımız Mevcuttur. alacağınız adet sayısına göre fiyat belirlenmektedir. Sitedeki fiyatlar adet birim fiyatlarımızdır. Lütfen irtibat kurup veya Mail atarak güncel fiyat bilgimizi isteyiniz. imalattan satış yapmaktayız

Kristal saten kravat hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumasını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

 Kristal saten kravat kullanım alanları çok geniştir üzerinizdeki Takım ve elbisenize uygun modeli seçin sizlere, ne kadar şıklık katacak görmek isterseniz deneyin üzerinizde görün derim .Ayarlanabilir papyonu her kumaşta ve modelde sizlere imal edip sunmaktayız .

Kristal saten  kravat'da sayısız model ürünlerimizle uzun yıllardır sizlere hizmet sunmaktayız. İmalattan son kullanıcı müşterilerimize kadar toptan ve parakende olarak tüm modellerimizle hizmetinizdeyiz.Siz isteyin biz imal edelim sizlerin ayağına getirelim.

 

Sayın Papyon ve Kravatçılık olarak sizlere hizmet vermekten mutluyuz. Ürünlerimiz bölümünü inceleyin aradığınız model ve renk orada olmasada mağazamızda ve imalatımızda vardır irtibata geçerseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

papyon hem sağlıklı bir ürün hemde şıklık katıcak elbiselerinize farklı olmak sizin elinizde dilerseniz elbisenizin kumasını gönderip aynı kumastan size papyon ve kravat üretimi yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım her model ve ebatta üretim yapmaktayız .

 

 

SAYIN Papyon ve Kravatçılık.

Resul SAYIN / 0532 230 66 39

resul@toptanpapyon.com


yukarı git